Kristýna Horská, která plave za plzeňskou Slávii, má za sebou skvělý úspěch. V makedonském Skopje zaplavala nový český rekord na 200 m prsa. Překonala tak rekord z roku 2015.

MH
Pokračovat ve čtení

Souboj Litic s Hradcem Králové skončil remízou

Zprávy

Ženský tým se tentokrát utkal v extralize pozemního hokeje s Hradcem Králové. Muži nehráli, jejich soupeř nedorazil z důvodu karantény. Nyní se vzhledem k vládním opatřením sportovní akce ruší.

12. 10. 2020 10:50
RJ

Litice dokázaly otočit skóre a porazil Rakovník 6:4

Zprávy Plzeň

Velmi napínavý zápas v pozemním hokeji odehrály Litice s Rakovníkem. Očekávalo se, že Litice svého soupeře přehrají bez větší námahy, opak byl ale pravdou. Až druhá polovina více přála Liticím.

5. 10. 2020 11:27
RJ

Třemošenská padesátka! Letos se koná už 48. ročník

Sport

V sobotu 3. října se v Třemošné a okolí koná už 48. ročník dálkového pochodu a cyklojízd s názvem Třemošenská padesátka. Pro účastníky byly připraveny pěší trasy i cyklotrasy.

3. 10. 2020 12:56
MH

Plavecký klub Slávia VŠ slaví obrovský úspěch - FOTKY

Minulý víkend se na Mistrovství České republiky družstev podařil plavcům z Plaveckého klub Slávia VŠ Plzeň historický úspěch, který se zatím nikomu v historii českého plavání nepovedl.

1. 10. 2020 12:51
MIKR

O víkendu se na Slovanech soutěžilo v aerobiku - FOTKY

Plzeňská Lokomotiva hostila po celou sobotu a neděli prestižní soutěž v aerobiku. Organizátorem celé soutěže byl Aerobik klub LADY Plzeň z.s. Přinášíme fotky.

28. 9. 2020 18:41
RJ

Souboj dvou favoritů v pozemním hokeji. Litice vs. Slavia Praha

Celkem 93 diváků se přišlo podívat na utkání dvou favoritů v pozemním hokeji. Litice x Slavia Praha. Kdo byl nakonec úspěšnější a vyhrál? Co dopomohlo k výhře?

28. 9. 2020 8:54
RJ

Práce na bazénu v Plzni na Slovanech finišují – FOTKY

Zprávy

„Modernizace bazénu odstartovala v lednu a probíhá za provozu,“ upřesnil náměstek Roman Zarzycký. Už teď je jasné, že půjde o supermoderní areál. Podívejte se na fotky!

22. 9. 2020 15:06
MH

Na Šlovickém vrchu se v sobotu pořádně zapráší

Zábava

V sobotu 26. září se bude konat na motokrosovém závodišti v Dobřanech celodenní akce s názvem Mezinárodní mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek.

22. 9. 2020 9:14
RJ

Ženský tým pozemního hokeje z Litic nestačil na pražskou Hostivař

Víkendové utkání bohužel nebylo pro ženský tým pozemního hokeje z Litic úspěšné. Vyhrál tým HC Hostivař Praha. Utkání v mužském podání se nekonalo, tým HC Hostivař je v karanténě.

21. 9. 2020 12:57
RJ

V Plzni se běžel Běh pro paměť národa, letos byla účast nižší - FOTKY

Zhruba o třetinu nižší účast měla akce Běh pro Paměť národa. Na start se v Plzni 19. září postavilo 86 běžců. Trasy byly dvě - 5 a 10 kilometrů a vedly lesy kolem Boleveckých rybníků.

20. 9. 2020 17:11
MH

Ve Stříbře se připojili k Olympijskému běhu - FOTKY!

Zprávy

I město Stříbro se zapojilo ke středečnímu řetězci Olympijských běhů, které se konaly po celé republice. Vysoké večerní teploty sportovce sice překvapily, ale rozhodně neodradily. Běželo několik kategorií, nejstaršímu účastníkovi bylo 74 let.

17. 9. 2020 8:00
MS

V úterý se jelo finále GIANT LIGY Plzeň 2020

Pátý finálový díl GIANT LIGY v Plzni na Rapidu se jel opět za pěkného letního počasí.  Diváci si tak závod užili. I přes technické problémy vyhrál Michal Boroš z ČET Cyklo Team Tábor.

16. 9. 2020 17:12
RJ

Pojede se poslední závod Giant Ligy! Závodit bude i loňský vítěz seriálu Martin Boubal

Sport

Ve sportovním areálu SK Rapid Plzeň to bude cyklista vedle cyklisty! Pojede se pátý závod 19. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2020. Nezmeškejte finálový závod!

14. 9. 2020 18:43
AK

Osm gólů v podání litických pozemních hokejistů

Pozemní hokejisté z plzeňských Litic opět vyhráli. Tentokrát nad týmem Praga Praha. Podle kouče ale budou všeříkající teprve zápasy s týmy, které očekávají v play off.

14. 9. 2020 13:42
RJ

MMR E-bike nabízí novinku ve světě elektrokol

MMR E-bike přichází na trh se světovou novinkou - motorem značky Shimano Steps EP8. Na tento motor se můžete těšit na elektrokolech značky Rock Machine 2021.

10. 9. 2020 9:22 | Aktualizováno 11. 9. 2020 10:00
MIKR

Na Špičáku se v neděli pojede závod Enduro Race Špičák

Zábava

Sportovní areál Ski&Bike Špičák přivítá tuto neděli 13.září finálový závod České Enduro Série - Enduro Race Špičák. Podnik je jedním z kvalifikačních závodů do světového poháru ENDURO WORLD SERIES.

8. 9. 2020 18:13
RJ

Litice porazily tým Rača Bratislava 12:1 (6:1)

Od 19. října 2019 neodehrál plzeňský tým, vítěz ročníku 2018/19, žádný soutěžní zápas v olympijském pozemním hokeji ve venkovním prostředí. Snad i to hrálo roli v přístupu k utkání.

7. 9. 2020 11:30
RJ

Ve Stříbře se běžel další díl seriálu Běžec Tachovska - FOTKY!

Zprávy

Okresní přebor běžecké soutěže žactva i dospělých se konal na stříbrském oválu ve čtvrtek večer. Tento přebor je součástí běžeckého seriálu Běžec Tachovska roku 2020.

4. 9. 2020 15:35