Ostatní sporty

Titul z mistrovství v půlmaratonu putuje díky Hrochové do Plzně - FOTKY

Zprávy Plzeň

Plzeňská atletka Tereza Hrochová vyhrála Mistrovství ČR v půlmaratonu suverénním výkonem start - cíl. Na dalším závodu se Hrochová bude pokoušet o limit na olympiádu.

11. 4. 2021 15:47
MH
Pokračovat ve čtení

Tým AK ŠKODA Plzeň rozšiřuje své řady o úspěšné sportovce

Zprávy

Přípravy na atletickou sezónu týmů jsou v plném proudu, extraligový tým AK ŠKODA Plzeň tak rozšiřuje svoje řady o zahraniční závodníky.

30. 3. 2021 12:17
RJ

VIDEO 8: Cvičíme on-line s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - Jóga do kanceláře

Sport

Je tady další díl našeho cvičení on-line s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové. Dnes se pořádně protáhneme, a to nejen doma. Pauzu si můžete dát i v kanceláři.

21. 3. 2021 17:37
MH

VIDEO 7: Cvičíme doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - JÓGALATES

Sport

Je tady další díl našeho cvičení doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové. Dnes se pořádně protáhneme, užijte si jógalates s Lenkou Hajšmanovou. Jak na to? Zkuste to s naším videem.

14. 3. 2021 14:35
MH

Velký úspěch pro plzeňskou lukostřelkyni Moniku Továrnickou

Sport

Křehká dívenka a drsné podmínky... Teprve patnáctiletá lukostřelkyně z 1. LK Plzeň 1935 ukázala, že to jde dohromady. Monika Továrnická získala 2. místo na největší celostátní souteži.

13. 3. 2021 16:16
MH

Plzeňští juniorští atleti dovezli z Ostravy celkem osm medailí a dva krajské rekordy

Zprávy

Díky výjimce ministerstva zdravotnictví a za velmi přísných pravidel proběhl v Ostravě republikový šampionát v atletice juniorských kategorií.

9. 3. 2021 8:08
RJ

Plzeňská Škoda byla na halovém šampionátu úspěšná, dovezla rekordní počet medailí

Zprávy

Spanilá jízda plzeňské atletiky mezi republikovou špičkou pokračuje i v roce 2021. Z Ostravy si odváží 1 zlatou, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile.

22. 2. 2021 8:25
RJ

Evropský pohár se odkládá, pozemní hokejisté z Litic už od října nehráli

Zprávy

Pandemie zasahuje do spousty oblastí. Jednou z nich je i sport. Litiční pozemní hokejisté odehráli poslední zápas 3. října 2020. Od té doby se žádný další turnaj nekonal.

15. 2. 2021 13:31
RJ

VIDEO 2: Cvičíme doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - KONDIČKA

Sport

Hýbat se můžete i doma. Pokud jste ještě nezačali, je nejvyšší čas. On-line cvičení s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové najdete pravidelně na QAPu každý pátek.

5. 2. 2021 13:59
MH

Dva mistrovské tituly pro Škodu Plzeň na víkendovém MČR - FOTO

Na letošním Mistrovství České republiky v přespolním běhu vybojovali závodníci Atletického klubu ŠKODA Plzeň hned dva mistrovské tituly a jednu bronzovou medaili.

14. 12. 2020 21:11
MH

Kristýna Horská z plzeňské Slávie si zaplave na olympijských hrách

Zprávy

Kristýna Horská z PK Slávia VŠ Plzeň v poslední době sbírá samé úspěchy. Tím největším je bezpochyby splnění limitu na olympijské hry. Navíc zaplavala i nový český rekord na 200 metrů prsa.

9. 12. 2020 14:55
RJ

Do klubu AK Škoda Plzeň přestupují nové posily

Zprávy

V letošním roce slavil klub AK ŠKODA Plzeň úspěchy na všech atletických polích od žactva, přes mládež až po dospělé, a to jak v týmových, tak také v individuálních soutěžích.

3. 12. 2020 10:47
RJ

Kristýna Horská z plzeňské Slávie pokořila ve Skopje český rekord

Zprávy

Kristýna Horská, která plave za plzeňskou Slávii, má za sebou skvělý úspěch. V makedonském Skopje zaplavala nový český rekord na 200 m prsa. Překonala tak rekord z roku 2015.

18. 10. 2020 9:35
MH

Souboj Litic s Hradcem Králové skončil remízou

Zprávy

Ženský tým se tentokrát utkal v extralize pozemního hokeje s Hradcem Králové. Muži nehráli, jejich soupeř nedorazil z důvodu karantény. Nyní se vzhledem k vládním opatřením sportovní akce ruší.

12. 10. 2020 10:50
RJ

Litice dokázaly otočit skóre a porazil Rakovník 6:4

Velmi napínavý zápas v pozemním hokeji odehrály Litice s Rakovníkem. Očekávalo se, že Litice svého soupeře přehrají bez větší námahy, opak byl ale pravdou. Až druhá polovina více přála Liticím.

5. 10. 2020 11:27
RJ

Třemošenská padesátka! Letos se koná už 48. ročník

Sport

V sobotu 3. října se v Třemošné a okolí koná už 48. ročník dálkového pochodu a cyklojízd s názvem Třemošenská padesátka. Pro účastníky byly připraveny pěší trasy i cyklotrasy.

3. 10. 2020 12:56
MH

Plavecký klub Slávia VŠ slaví obrovský úspěch - FOTKY

Minulý víkend se na Mistrovství České republiky družstev podařil plavcům z Plaveckého klub Slávia VŠ Plzeň historický úspěch, který se zatím nikomu v historii českého plavání nepovedl.

1. 10. 2020 12:51
MIKR

O víkendu se na Slovanech soutěžilo v aerobiku - FOTKY

Plzeňská Lokomotiva hostila po celou sobotu a neděli prestižní soutěž v aerobiku. Organizátorem celé soutěže byl Aerobik klub LADY Plzeň z.s. Přinášíme fotky.

28. 9. 2020 18:41
RJ

Souboj dvou favoritů v pozemním hokeji. Litice vs. Slavia Praha

Celkem 93 diváků se přišlo podívat na utkání dvou favoritů v pozemním hokeji. Litice x Slavia Praha. Kdo byl nakonec úspěšnější a vyhrál? Co dopomohlo k výhře?

28. 9. 2020 8:54