Ostatní sporty

MS aerobik_zlato Plzeň_1122 (1)
Plzeňanky přivezly zlato z MS ve sportovním aerobiku – FOTKY
09.11.2022 13:16

Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konalo 2. - 4. listopadu v Ostravě v industriálních prostorách ostravské multifunkční auly Gong. Mezi reprezentanty ČR se nominovaly i závodnice Aerobik klubu LADY Plzeň a domů ze šampionátu přivezly titul mistryně světa v kategorii Adult duo.

Plzeňské sprinty 2022 foto QAP (14)
Plavec Gemov má stříbro! Další velký úspěch ze světového poháru
05.11.2022 11:04

Plzeňský plavec Ondřej Gemov má další medaili ze světového poháru, tentokrát stříbro!

2022.10.29-19.09.08-757w
Kulturisté v plzeňské Lokomotivě ukázali svoji formu - FOTKY
30.10.2022 8:45

Do sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň se v sobotu sjeli kulturisté, aby mohli prezentovat svou formu na mezinárodní soutěži ICN Natural Cup 2022. Promotérem akce byl Tomáš Procházka a Jaroslav Vojtíšek.

bruslení_pixabay
Těšíte se na zimní bruslení? V Nýřanech již brzy otevřou oblíbené kluziště
25.10.2022 15:10

V prostoru za koupalištěm ve městě Nýřany bude od 1. listopadu opět otevřená oblíbená ledová plocha. Fanoušci bruslení se tak brzy dočkají místa, kde si budou moci ještě před zimou užít zimních radovánek.

tit
Čtyřkolky, bahno a skvělá atmosféra. To byl Rokycanský trial - FOTKY
24.10.2022 19:05

Nedaleko Vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech se konal v sobotu 22. října již 2. ročník Rokycanského trialu. Mrkněte na fotky!

Plzeňské sprinty 2022 foto QAP (10)
Plzeňské sprinty! 800 plavců ze 16 zemí a překonané české rekordy! FOTKY
14.10.2022 22:5216.10.2022 17:33

Bazén v Plzni na Slovanech obsadili závodní plavci. Od pátku 15. října do neděle 17. října se konaly mezinárodní plavecké závody s názvem Plzeňské sprinty, první podzimní závody Českého poháru Arena Cupu.

2022.10.12-18.41.31-1089w
Plzeň hostila kvalifikaci na světový šampionát ve futsalu - FOTKY
13.10.2022 10:30

Futsaloví reprezentanti České republiky se ve středu 12. října utkali v Plzni s Arménií. Čeští futslisté v odvetném zápase podlehli Arménii 1:4 a zůstávají na druhé příčce kvalifikační tabulky.

Martin Bihary_mistr světa vzpěrač_Rokycany_1022
Rokycany mají nevidomého mistra světa ve vzpírání
07.10.2022 9:27

Rokycanský borec Martin Biháry se vydal do egyptské Alexandrie bojovat o titul mistra světa ve vzpírání ve váhové kategorii do 90 kg. Jeho boj byl více než úspěšný!

Eliška Janoušková_stříbro MEU Šachy_Jana Šilhavá
Desetiletá Eliška přivezla do Plzně stříbro z Mistrovství Evropské Unie v šachu
04.10.2022 12:05

Na konci srpna proběhlo v České republice Mistrovství Evropské Unie v šachu. Do Pece pod Sněžkou se sjelo celkem 108 hráčů z 14 šachových federací. Českou republiku reprezentovala i Eiška Janoušková z Plzně Radobyčic.

2022.10.01-11.21.01-184w
62. ročníku běhu Akátovka se zúčastnilo 160 běžců - FOTKY
02.10.2022 18:08

Úctyhodný 62. ročník běhu Akátovka se konal první říjnovou sobotu v Nové Huti u Dýšiné na Plzeňsku.