Plzeňský Talent rozstřílel Maloměřice 41:17

06.03.2021 17:21     06.03.2021 19:57

Talent tým Plzeňského kraje vyhrál sobotní utkání 20. kola Strabag Rail extraligy na palubovce brněnských Maloměřic, připsal si vysoké vítězství 41:17.

2020.11.15-10.43.51-339s

"Myslím, že dneska můžeme být spokojení. Co jsme si předsevzali, to jsme splnili. Chtěl jsme hladký průběh zápasu, abychom soupeře nepodcenili. Celým šedesát minut jsme dokazovali, že jsme lepším celkem," uvedl po utkání v rozhovoru pro tv.com jeden z plzeňských trenérů Jiří Hynek.Talent odskočil soupeři už na počátku, v poločase bylo skore 9:23. A nic se nezměnilo do konce zápasu ani po změně kádru.

Talent tým Plzeňského kraje čekají dva domácí zápasy. Ve středu 17. března bude hostit pražskou Duklu a 27. března končí s Jičínem.

SHC Maloměřice - Talent tým Plzeňského kraje 17:41 (9:23)

Nejvíce branek domácích: Koubek a Hajčman 3, Zeman, Drásal a Havlát 2. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmičky: 1/1:6/5. Vyloučení: 6:3. ČK: Koubek (59.) - Říha (45.).

Sestava a branky Talentu: Šmíd, Herajt 1 - Vinkelhöfer 2, Nejdl 3, Tonar 1/1, Režnický 7, Linhart 6, Chmelík 4, Šafránek 5, Škvařil 1, Douda 4/4, Šindelář 2, Říha 2, Sedlák 2, Wildt 1.