07.06.2025 14:15 07.06.2025 17:58
06.06.2025 15:05
Metalová královna z Within Temptation pokřtila v Plzni želvu obrovskou - FOTKY
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
Zprávy Klatovsko




V okolí Modravy na Šumavě se během cyklovýletu své matce ztratil dvanáctiletý chlapec. Do pátrání byli povolání hasiči NP Šumava. Hasiči do terénu vyrazili i na čtyřkolkách.
Německý 34letý cyklista nezvládl hned svůj první skok na trati bikeparku Špičák a těžce se zranil. K nehodě došlo krátce před půl pátou.
Namol opilý Rumun zaútočil na ženu u bistra v Cibulkově ulici. Nejdříve ji udeřil skleněným půllitrem, potom keramickým talířem.
Hned dvakrát během pouhé půl hodiny museli vyjíždět v pondělí dopoledne zdravotníci i policisté k nehodám, při kterých auto srazilo chodce. Obě nehody se staly na přechodech pro chodce!
Šumava je každoročně cílem obrovského množství turistů. Přesto zde stále můžeme najít návštěvníky opomíjená, ale zajímavá místa.
Nehoda motorkáře zkomplikovala provoz mezi Hartmanicemi a Sušicí. Muž nezvládl při předjíždění svůj stroj a havaroval. Na Klatovsku jsou teď nehody motocyklů na denním pořádku.
V sobotu 23. července dopoledne havaroval 26letý motorkář na Klatovsku nedaleko Čachrova. Dostal smyk a vyjel mimo silnici. Muž utrpěl zranění, odvezla ho záchranka.
Dopoledne došlo ke střetu 16leté cyklistky a osobního auta na Klatovsku u Zavlekova. Podle vyšetřování za nehodu může cyklistka, která nedala autu přednost.
Cizinka nezvládla svoji motorku v ostré zatáčce na Špičáku u hotelu Rixi a havarovala. Žena skončila se zraněním v klatovské nemocnici.
Česko-německé infocentrum na Modravě, devět naučných stezek a obnova kaple v Novém Městečku jsou součástí nového česko-bavorského projektu.