QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Policie bude v neděli v pohotovosti! Připravuje opatření kvůli fotbalu

17.03.2023 18:17

V neděli 19. března 2023 od šesti hodin se v Plzni v Doosan Aréně uskuteční fotbalové utkání mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a Bohemians Praha 1905. Na to se připravuje i policie.

2

"Na bezpečnostním opatření, jehož cílem je především hladký a bezproblémový průběh celé akce, se budou podílet policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje. Ti se budou především zaměřovat na zajištění klidu a veřejného pořádku a budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu, a to nejen v okolí samotného stadionu, ale i na celém území města Plzně," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Policisté budou dbát i na parkování, které je vždy v okolí stadionu problematické. "Parkovací kapacity kolem stadionu nejsou neomezené, proto žádáme návštěvníky, pokud je to možné, aby nechali svá vozidla doma, anebo využili záchytná parkoviště na okraji metropole a v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu," dodala policejní mluvčí.

Připraveni jsou policisté i na možné konflikty. "Před vstupem do sektoru hostů, budou umístěny plotové prvky, které mají zabránit případnému konfliktu mezi fanoušky jednotlivých klubů," doplnila Michaela Raindlová.

foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Stodola černá ovce_copy_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠODA Plus 3x