QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
18.09.2025 15:02
Nehoda na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje
Na silnici 20/I téměř na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje havarovalo jedno osobní auto. "Jednu osobu vyprostili hasiči z Mariánských Lázní. Dopravu řídíme kyvadlově," řekl mluvčí hasičů Petr Poncar.
18.09.2025 12:37
18.09.2025 9:56
Policisté hledají svědky dopravní nehody v Plzni - FOTKY
17.04.2025 14:22
Plzeňští dopravní policisté se zabývají dopravní nehodou, ke které došlo v úterý 15. dubna kolem jedenácté hodiny večer v Plzni na křižovatce ulic Tyršova a sady 5. května.
Podle dosud zjištěných skutečností jel řidič vozidla značky VW Passat po vozovce ulice Tyršova, a to ve směru od ulice U Prazdroje, kdy se při průjezdu křižovatkou střetl s chodkyní, která přecházela vozovku po vyznačeném místě pro přecházení.
Žena utrpěla při nehodě zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. „Na místě byla předána do péče záchranářům. Dechová zkouška u řidiče byla s negativním výsledkem. U chodkyně vzhledem ke způsobenému zranění dechová zkouška provedena nebyla a byl nařízen odběr krve,“ uvedla Michaela Raindlová, mluvčí policie.
Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedených místech nebo místy projížděli, případně mají záznam z palubní kamery ze svého vozidla, aby se přihlásili osobně na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň - město, U Borského parku 20 Plzeň, nebo telefonicky na lince 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.
Foto: PČR
SDÍLEJTE ČLÁNEK