Tachovští policisté pátrají po motorkáři, který jim poškodil služební vozidlo a utekl

19.09.2023 11:31

Tachovští dopravní policisté hledají svědky události ke které došlo dne 12. září letošního roku ve 21:05 hodin v obci Bor.

Návrh bez názvu-4

„Při provádění dohledu nad silničním provozem se hlídka policie pokusila zastavit motocykl dosud nezjištěné tovární značky bez osazené registrační značky, tmavé barvy. Řidič na výzvu k zastavení nereagoval a pokračoval v jízdě směrem do ul. Plzeňská a dále do ulice Strážská v obci Bor,“ uvedla Iva Vršecká, mluvčí policie.

Zde při opětovné výzvě k zastavení poškodil řidič motocyklu služební vozidlo policie a způsobil škodu ve výši 2 tisíce korun. Následně z místa utekl.

Motorku řídil řidič dosud nezjištěné totožnosti, mladšího věku, oblečený do tmavých kalhot. Na zádech měl batoh a na hlavě nasazenou crossovou helmu.

„V souvislosti s uvedenou dopravní nehodou žádáme občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření celé věci a zjištění totožnosti řidiče motocyklu, aby se jim ozvali na tel: 974 337 266, 974 337 251 nebo na nebo na e-mail tc.di@pcr.cz,“ uvedla mluvčí.

Informace můžete také sdělit na tísňovou linku 158.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT