Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Milovníci kvalitního vína, zbystřete! V Plzni se chystá speciální degustace

07.11.2023 14:17

Povídání o víně při víně, tak se jmenuje neobyčejný večer, který se chystá ve Vinotéce Galerii Hess v Plzni. Degustace se zúčastní i vzácný host, který je spojený s tajemnými sochami Velikonočního ostrova.

5 (2)

Ve Vinotéce Galerii Hess, Na Roudné 59, Plzeň se bude ve středu 15. listopadu 2023 od 18:00 konat degustační večer s názvem Povídání o víně při víně, kterým provede věhlasný degustátor Miroslav Kovacs.

Můžete se těšit na některá nová vína ročníku 2022 oblíbeného Vinařství Jarmila s.r.o., Dolní Dunajovice. Ochutnáte 11 vzorků lahodných vín. Mezi vybranými bude například suchá Pálava, polosuché víno Tramín červený nebo suchý výběr z hroznů Merlot. Všechna nová vína si mohou zájemci ve vinotéce zakoupit.

Před degustací můžete na uvítanou navštívit galerii a seznámit se s právě probíhající výstavou pražského akademického malíře Pavla Vavryse – výběr z obrazových cyklů. O výstavě se víc dozvíte ZDE.

Dalším bonusem této akce bude i osobní návštěva známého technika a experimentálního archeologa Ing. Pavla Pavla. Ve třiceti letech vysvětlil jednu z nejpopulárnějších archeologických záhad světa a je navždy spojený s tajemnými sochami Velikonočního ostrova.

Po celý večer bude k nabízeným vínům připravené občerstvení. Rezervujte si místa na e-mailu info@residenceroudna.cz, nebo telefonicky na 607 062 439, a to nejpozději do 14. listopadu.

Foto Vinotéka Galerie Hess, archiv Pavla Pavla

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT