Noční košile jako způsob, jak si doma dopřát styl i pohodlí. Po jaké sáhnout?

19.09.2023 13:20

I když se blíží večer, a na vašem programu je už jen odpočinek, nemusíte ztrácet styl a eleganci. Právě noční košile jsou totiž skvělým způsobem, jak si i doma dopřát pohodlí a zároveň následovat aktuální trendy. Pokud chcete přidat svému nočního outfitu trochu půvabu, následující tipy vám pomohou vybrat tu správnou noční košili právě pro vás. Kde oblíbené noční košilky shánět?

wrzesien_36

Noční košile jako klíč k pohodí i stylu

Je jedno, zda máte namířeno rovnou do postele, nebo si chcete odpočinout u oddychové komedie nebo romantické knížky. Bezesporu pro nejednoho z nás je právě v tyto okamžiky důležité pohodlí. A právě to vám zaručí dobře zvolený materiál vašeho prádla. Při výběru noční košile či pyžama je tak důležité zaměřit se přesně na něj!

Vyberte si noční košili vyrobenou z měkkých, prodyšných a pohodlných materiálů. Bavlna, satén nebo viskóza zajistí, že se budete cítit svěže a pohodlně při odpočinku na gauči i během celé noci.

Noční košile můžete vybírat v různých délkách a střizích, a to podle toho, co vám osobně zkrátka nejvíce vyhovuje. Krátké noční košile jsou lehké a vzdušné, zatímco dlouhé noční košile vás mohou zahřát v chladnějších nocích. Můžete tak střídat více typů košilek podle aktuálního ročního období nebo počasí.

Obzvláště dámské noční košilky jsou často zdobeny různými vzory, aplikacemi a detaily, které dodávají jejich vzhledu osobitý nádech. Můžete si vybrat z romantických květinových vzorů, elegantních krajkových aplikací nebo jednoduchých a čistých designů. Vzory a vkusné detaily ale mohou přidat do vašeho nočního outfitu trochu zábavy a hravosti.

I když toužíte po stylové noční košili, nikdy nezapomínejte na tolik potřebné pohodlí. Zvolte proto takovou noční košili, která vám umožní volný pohyb a nebudete se v ní nikdy cítit omezeni. Příliš těsné nebo nepohodlné oblečení vám totiž na pohodlí zrovna nepřidá. Správně zvolená velikost je tak společně s vhodným materiálem alfou a omegou vašeho komfortu. Vše ostatní už je otázkou stylu a vkusu.

Dáte přednost pyžamu?

Pokud jste zvyklí nosit spíše pyžama, klidně jim dejte zelenou znovu. Nebo zkuste jednotlivé kousky střídat a třeba objevíte benefity, které obě možnosti nabízejí.

Právě dámské pyžamo je oblíbeným kouskem v šatníku nejedné z nás – ideální je pro chladnější večery a pro jeho výběr platí podobná pravidla jako pro výběr košilek. Pohodlí, správně zvolený materiál i velikost zkrátka vždy hrají prim.

Nejdůležitější ale je se v jakémkoliv z kousků cítit ve své kůži. Proto vsaďte při výběru outfitu na doma především na svůj vlastní instinkt. Ať už vybíráte pyžamo, košilku, nebo třeba župan, zamiřte na web https://www.sinsay.com/cz/cz/, kde si přijdete na své!

Kromě skvělých kousků, které vám pomohou vytvořit domácí pohodu, v obchodě ale narazíte i na plno dalších skvělých modelů, které vynosíte do města, na procházky i do práce. Dopřejte tak svému šatníku s právě přicházejícím podzimem i čerstvou energii.

V čem vyrazíte vstříc podzimním dnům?

Foto: Sinsay

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT