25.06.2026 12:00
25.06.2026 10:49
Revoluce ve zdravotnictví! Plzeňský kraj spustil online pohotovost zdarma
25.06.2026 9:01
Těšíte se na Mamma Mia!? Podívejte se na FOTKY z generálky!
České tenistky postoupily do semifinále Fed Cupu!
Naše tenistky mají za sebou náročný víkend. Opět však prokázaly své skvělé kvality a dokázaly zvítězit nad Austrálií se skórem 4:0! V dubnu si tak zahrají v semifinále s Itálií...
Kvitová, Šafářová, Hradecká a Hlaváčková jsou jména těch nějlepších českých tenistek, které dokázaly proměnit ve vítězství téměř všechny sety v zápasech 1. kola Světové skupiny tenisového Fed Cupu!
Tenisová utkání se hrála o víkendu 9. a 10. února v ostravské ČEZ Aréně a pro české tenistky skončila jasným vítězstvím. Nad Australankami vyhrály se skórem 4:0. Postoupily tak již počtvrté mezi 4 nejlepší družstva této soutěže.
V sobotu si zahrála Kvitová s Gajdošovaou a Šafářová se Stosurovou. V neděli se utkala Kvitová se Stosurovou. Hlaváčková s Hradeckou poměřily zas síly ve čtyřhře s Dellacquaovou a Bartyovou.
České tenistky opět potvrdily, že patří mezi světovou elitu a postoupili do semifinále Fed Cupu, které se uskuteční 20. a 21. dubna 2013. Češky si zahrají s Italkami, Slovenky zas poměří síly s Ruskami.