Dýšinský pulec ve finále

08.10.2012 12:56

V Golf Parku Plzeň - Dýšina se v sobotu 6. října konalo finálové kolo oblíbeného dětského turnaje Dýšinský pulec.

IMG_7779
IMG_7605IMG_7759IMG_7778IMG_7779IMG_7824IMG_7828IMG_7837IMG_7995IMG_8005IMG_8022IMG_8052IMG_7762

V sobotu 6. října děti čekalo čtvrté závěrečné kolo oblíbeného dětského turnaje „Dýšinský Pulec“. Na start se postavilo 39 dětských hráčů. První startovní čas byl v 14:10 a poslední v 16:10. Děti opět startovaly rozdělené do flightů dle kategorií - a to s HCP hrající z červených odpališť a bez HCP ze zelených a zlatých odpališť. Všichni, vzhledem k říjnovému termínu, netrpělivě očekávali, jaké bude počasí. To však mile překvapilo a sluníčko svítilo po celý den.

Pro děti byly opět připraveny ceny od celoročních sponzorů. Tentokrát dostal cenu dokonce každý hráč, a to od speciálního sponzora tohoto kola - plzeňské společnosti  EUFRAT provozující jazykovou školu, anglickou školičku a další jazykové kurzy v ČR i zahraničí.

Děti hrající z červených odpališť měly na programu ještě vloženou soutěž a mohly si snížit handicap díky stablefordovému systému, což se podařilo Ivaně Tomíčkové, Lukáši Jandovi, Danu Hlaváčkovi a Denisu Beranovi.

Hlavní losovací cenu, kterou byla hrací sada SNAG GOLF věnovaná společností ITTEC, získali dva výherci. Z první skupiny starších dětí to byla Nela Martináková a ze druhé skupiny mladších dětí Eliška Beranová.

Absolutně nejlepší výkon dne předvedl Lukáš Janda, který uhrál 9 jamek za 39 ran, tj. pouhé 3 rány nad par hřiště.