Futsalisté doma remizovali s Pardubicemi

29.10.2011 18:17

Remízou 6:6 skončilo utkání mezi SK Indoss Plzeň a Torf Pardubice, které se v rámci 5. kola Futsal ligy hrálo v pátek 28. října v Plzni.

logo SK Indoss Plzeň

Plzeňští futsalisté se v pátek 28. října na domácí půdě utkali v rámci 5. kola Futsal ligy se s týmem Torf Pardubice. Zápas skončil remízou.

SK Indoss Plzeň - Torf Pardubice 6:6 (2:0)

V  11. minutě se do vedení dostali domácí zásluhou Tomáše Vnuka. I další minuty první půle zápasu vypadali lépe pro Plzeň, obzvlášť, když v 17. minutě znovu skórovala, gól dal Václav Koc. V poločase tak Indoss vedl 2:0.

Ve druhé části zápasu se hosté vzpamatovali. Ve 28. minutě dal první branku Pardubic Radovan Kroulík. Ve 30. minutě zaregaovali domácí gólem Filipa Trantiny a ve 34. minutě zvedl vedení Plzně na 4:1 znovu Koc. Hned ve 35. minutě daly gól Pardubice zásluhou Jiřího Berana a ve 36. minutě přidal branku také Roman Konečný. Stav byl 4:3 pro Plzeň. Což se v mžiku změnilo gólem Jana Jeřábka, na 4:4. O dvě minuty později se do vedení dostaly Pardubice, když dal gól Jakub Slováček a hned poté Radek Kroulík. Indoss rázem prohrával 4:6! To si ale domácí nenechali líbit a ještě těsně před koncem utkání dokázali srovnat brankami Jakuba Mužára ve 39. minutě a Michala Holého ve 40. minutě. Utkání skončilo remízou 6:6.

Branky: 11. Vnuk, 17. Koc, 30. Trantina, 34. Koc, 39. Mužár, 40. Holý - 28. Kroulík, 35. Beran, 36. Konečný, 36. Jeřábek, 38. Slováček, 39. Krolík.

Další zápas čeká SK Indoss Plzeň v pátek 4. listopadu v Chrudimi.