QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Futsalisté Indoss Plzeň podlehli Liberci

12.12.2011 12:02

"Jsem jak Alenka v říši divů," říká trenér plzeňských futsalitů, kteří si v rámci 12. kola futsalové ligy v neděli 11. prosince přivezli z Liberce porážku 9:7.

logo SK Indoss Plzeň

Ve 12. kole futsalové ligy v neděli 11. prosince se plzeňští futsalisté utkali jako hosté s libereckým Andy. Utkání podcenili a prohráli 9:7.

Plzeňští hráči přijeli do Liberce s myšlenkou získat 3 body a tím jsi upevnit pozici ve středu tabulky. Liberec, poslední mužstvo tabulky, byl ovšem lépe připraven než v prvním vzájemném zápase. Jde o  mužstvo ne úplně dobře připravené po taktické stránce, ale zato mužstvo s velmi individuálně dobře vybavenými hráči co se technické stránky týká. Plzeňští ovšem i přes upozornění trenéra tyto aspekty neeliminovali a prohrávali jeden osobní souboj za druhým a tím i celé utkání.

Velmi špatně fungovala u Plzně obraná hra. Plzeňané hráli velmi špatně, byli velmi laxní v defenzivě. V 10 minutě už prohrávali 4:0 a poločas 5:2. Hráči v čele s Holým, Kocem, Mižárem či Blažkem byli se svými výkony hluboce pod svými možnostmi a to se odrazilo na výkonu celého mužstva. Ve druhém poločase se hra o malinko zlepšila, ale domácí si svůj náskok udrželi a vyhráli.

Sestava Plzeň : Kolářík - Holý, Mižár, Peteřík, Blažek - Koc ( od 12 min Böhm ), Trantina, Kučera, Mika D. - Grätch
Branky Plzeň: Mika D. 3x, Trantina, Blažek, Peteřík, Holý

Andy Liberec - SK Indoss Plzeň 9:7 ( 5:2 )

"Jsem jak Alenka v říši divů. Moje mužstvo působilo v Liberci jako parta naivních kluků. Před utkáním jsme si jasně říkali o přednostech domácího mužstva, o stylu naší hry a o chtěném postupu ve vývoji utkání. Všichni moji hráči to odkývali, ale na hřišti si dělali co chtěli," udivoval se trenér Tomáš Kadlec. "Reprezentant Holý byl tak 5% ve svém výkonu, Koc byl úplně nulový, Mižár také úplně mimo, Blažek také a pak je to celé špatně. Přístup hráčů byl velmi vlažný a velmi mě zklamal. Jsem úplně znechucen předvedenou hrou a hlavně přístupem k utkání. Takto pokud chceme hrát jsi zasloužíme tak akorát pád do druhé ligy."

Další utkání čeká SK Indoss Plzeň až 6. ledna 2012, kdy doma hostí Benago Zruč nad Sázavou.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Stodola černá ovce_copy_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠODA Plus 3x