Futsalisté s Mýtem remizovali

14.11.2011 7:06

Futsalisté Plzně se v pátek 11. listopadu utkali doma s Vysokým Mýtem. Ačkoliv po první části utkání vedli 4:2, zápas skončil remízou 4:4.

INDOSS Plzeň foto Jan Vaněček

Remízou 4:4 skončilo utkání mezi SK Indoss Plzeň a Nejzbach Vysoké Mýto, které se hrálo v pátek 11. listopadu v Plzni.

SK Indoss Plzeň - Nejzbach Vysoké Mýto  4:4 (4:2)

Ve 4. minute se hosté ujali vedení gólem Dostála. Domácí srovnali v 8. minutě zásluhou Míky a následovala branka Peteříka. Plzeň vedla 2:1. Miroslav Semerád z týmu hostí srovnal ve 14. minutě. O další gól do branky hostů se postaral v 19. minutě opět Peteřík a o pár vteřin ještě Míka. Stav byl tedy na začátku druhého poločasu 4:2 pro Plzeň, ale hosté se nevzdali a druhá půle patřila jim. Ve 22. minutě znovu skóroval Miroslav Semerád a ve 31. minutě srovnal na 4:4 Tomáš Semerád. Plzeň nedokázala ve druhé části dát ani branku, a tak zápas skončil remízou 4:4.

Branky: 8. D. Míka, 10. Peteřík, 19. Peteřík, 19. D. Míka - 4. Dostál, 14. Semerád, 22. Semerád, 31. Semerád

Další utkání čeká SK Indoss Plzeň opět doma, a to v pátek 18. listopadu se Šumperkem. Hraje se od 20 hodin.