Golf Park Plzeň uspěl na Večeru českého golfu! Získal hned tři ocenění

06.12.2013 13:49

Golf Park Plzeň v Dýšině si připsal v závěru letošního roku další úspěch. Na 18.Večeru českého golfu získal hned tři důležitá ocenění.

18.Večer českého golfu.
18.Večer českého golfu. 18.Večer českého golfu. 18.Večer českého golfu.

Bilancování a hodnocení letošní golfové sezóny přineslo Golf Parku Plzeň hned několik ocenění. Na 18.Večeru českého golfu se blýsklo několik jeho svěřenců. Tituly Student roku a dvakrát Objev roku tak putují do Dýšiny. 

V prestižních prostorech Kongresového centra v Praze proběhl již 18. Večer českého golfu a pro Golf Park Plzeň to byl skutečně velký úspěch. Letos to byl první společný večer pro Českou golfovou federaci a i pro Profesionální golfovou asociaci České Republiky. Obě organizace tak udílely ceny těm nejlepším a zároveň bilancovaly letošní sezónu.

Plzeňský Golf Park získal během večera hned tři ocenění. Nela Martináková byla vyhlášena jako objev roku v kategorii dívek do 10 let, Robin Kobza byl vyhlášen jako objev roku v kategorii chlapců do 12 let. Cena Objev roku je udílena hráč ČGF hráči, který prokáže největší snížení hcp během kalendářního roku.

Hodně prestižní ocenění pak získal profesionál Jan Mergl, který byl českou PGA vyhlášen jako Student roku 2013. Stal se tak nejlepším absolventem vzdělávacího programu pod patronací PGAC a FTVS UK. Jan Mergl letos ukončil vzdělávací program s maximální možností dosažené kvalifikace - PGA professional - licence A.

FOTO: Plzeňský Golf Park

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Stodola černá ovce_copy_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠODA Plus 3x