Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

Golf se dá trénovat i přes zimu! Pokrok můžete udělat pomocí indoor simulátorů!

30.11.2014 9:38

Přes zimu jsou hráčům k dispozici profesionální simulátory High Definition Golf, které patří k vůbec nejrealističtějším na světě. Na Dýšině se chystá i předvánoční a novoroční turnaj!

79

Letošní golfová sezóna je sice u konce, přesto se areál v Dýšině k zimnímu spánku neuloží. Kromě toho, že jsou k dispozici profesionální simulátory, se chystají dokonce i turnaje a na své si přijdou tradičně i děti...

,,Konec golfové sezóny znamená začátek tzv. indoorové sezóny. Přes zimu si hráči mohou přijít zatrénovat na indoor simulátorech. Máme k dispozici  profesionální simulátory High Definition Golf, které patří k nejrealističtějším na světě. Simulátory jsou hojně využívány i pro dětské zimní tréninky, které probíhají od pondělí do čtvrtka pod vedením našich profesionálních trenérů. Děti jsou tradičně rozděleny do skupin podle věku a pokročilosti," potvrdila QAPu Markéta Tupá z Golf Parku Plzeň.

Přes zimu proběhne v Dýšině i několik turnajů.

Právě díky kvalitním simulátorům zůstane v golfovém areálu živo i během měsíců, kdy se zrovna nehraje na hřišti. ,,Pro hráče jsme připravili dva turnaje – předvánoční (7. – 21.12.2014) a novoroční (12.-25.1.2015). Každý indoor turnaj trvá 14 dní a hraje se tradičně o hezké ceny," dodává Markéta Tupá s tím, že turnaje jsou určeny všem golfistům, kteří ani přes zimu nezanevřeli na tento sport.

Chystá se i tradiční mikulášská besídka, vánoční večírek....

,,Vrcholem zimního období je pak V. společný ples. Proběhne 7. února v Měšťanské Besedě a předáme tam nádherné skleněné poháry vítězům našich klubových turnajů," upřesňuje Markéta, která má také zajímavý tip na vánoční dárek. Jak QAPu prozradila, doslova trhákem jsou vánoční vouchry za exkluzivní ceny, pořídit můžete i členství v klubu nebo například golfové a ubytovací balíčky.

FOTO:Ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství