30.12.2025 12:36
30.12.2025 10:42
Pochody i výšlapy na vrcholy. Kam v Plzeňském kraji na první procházku roku?
Přinášíme tipy na akce!
29.12.2025 10:32 29.12.2025 19:24
Policie hledá svědky brutálního napadení v centru Plzně
Kriminalisté žádají o pomoc veřejnost.
Indiáni zamířili na jih Čech, domů se vrací s porážkou
Před reprezentační pauzou čeká v tomto hracím týdnu na indiány trojlístek utkání,který odstartovali v Českých Budějovicích.
Plzeň se po nepovedeném začátku sezóny pomalu zvedá, vyhrála čtyři zápasy z posledních pěti duelů. „Více si najednou věříme, hlava a sebevědomí, to je vždy klíč k úspěchu. Je pravda, že jsme nyní na menší vlně, máme najednou silné hlavy, což se projevuje v tom, že se nám daří i otáčet zápasy,“ veřil týmu Dominik Pavlát.
Porážka Litvínova dodala Plzni sebevědomí, se kterým šli indiáni do dalšího zápasu. Bohužel, České Budějovice doma Škodovku porazily 4:1.
Škodovka šla přitom jako první do vedení, když Jakub Šiler dostal přihrávku do jízdy, rozhodl se pro rychlou střelu na lapačku a puk po jeho rychlé ráně skončil až v síti. Pro forvarda Škody to byla premiérová trefa v Tipsport extralize.
Foto ilustrační Hynek Sladký