Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

16.06.2024 14:15

Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Legend je třeba si vážit, říká náměstek Zarzycký

19.05.2020 9:55

Nadační fond západočeských olympioniků podporuje sportovce, kteří se dostali do tíživé životní situace. Město Plzeň patří k jeho dlouhodobým podporovatelům. Naopak komerčních partnerů je málo.

11

Nadační fond západočeských olympioniků podporuje sportovce, kteří reprezentovali naší republiku na olympiádách nebo světových šampionátech a dostali se do tíživé životní situace. V roce 2011 ho založilo několik přátel v okolí házenkáře Vladimíra Jarého, stříbrného medailisty z olympijských her v Mnichově a Vladimíra Bednáře, legendy hokejového sportu.

"Jsem hrdý na naše olympioniky, na to co dokázali. Jsou  tím nejlepším příkladem pro mladou generaci. Nikdy nevíme, do jaké životní situace se dostaneme a tato iniciativa je skvělým nápadem,“ sděluje první náměstek plzeňského primátora Roman Zarzycký (ANO).

„Při úspěších našich reprezentantů na olympiádě se vždy radujeme, slavíme. Neměli bychom na ně zapomínat ani o několik desítek let později, protože radostné zážitky a hrdost nad jejich výkony nikdy nezmizí,“ dodává Roman Zarzycký.

Předseda správní rady Vladimír Jarý velmi kvituje spolupráci s městem: "Děkujeme nejen za finanční podporu od města, ale zároveň i za vaše gesto, jak kladně se stavíte k legendám sportu z Plzeňska.“  Při schůzce ocenil, že podpora ze strany Plzně je trvalá.  Spolupráce s městem je podle Vladimíra Jarého důležitá i proto, že chybí pomoc od od komerčních sponzorů. Tu se nadačnímu fondu nedaří v posledních letech nalézt. "Budu velmi rád, pokud se podaří získat nové partnery fondu, kteří budou chápat činnost, kterou děláme,“ dodal Vladimír Jarý.

FOTO: archiv

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte