Plzeň přivítá evropské šampiony v atletice

04.08.2021 8:20

Poslední prázdninový víkend proběhne na Atletickém stadionu města Plzně mistrovství České republiky v atletice do 22 let. Vstupenky můžete již nyní koupit v předprodeji.

 

plakát na šířku (2)

Nová generace české atletiky, která na letošním mistrovství Evropy do 22 let posbírala celkem čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a mnoho finálových umístění, je novou a čerstvou krví, které bude na nejbližší roky patřit budoucnost.

Po loňském veleúspěšném mistrovství republiky mužů a žen, které hostila rovněž Plzeň, je tady další atletický svátek, který bude jedním z vrcholů atletické sezóny 2021 na českém území. Na vlastní oči budou moci diváci sledovat veškeré atletické disciplíny a souboje těch nejlepších atletů v zemi. Olympioničky Barbora Malíková a Lada Vondrová, mistryně světa i Evropy Amálie Švábíková, nebo letošní senzační mistr Evropy ve výšce Jan Štefela jsou malým výčtem z lákadel na toto atletické klání.

Na startu nebudou chybět ani plzeňští atleti, kteří právě v této kategorii do 22 let mají jeden z nejlepších týmů nabitý reprezentanty. Ti chtějí i díky domácímu stadionu a podpoře diváků, kteří vytvořili právě na loňském mistrovství v Plzni elektrizující atmosféru, ovládnout v počtu medailí celý šampionát. Také díky skvělé divácké kulise byla Plzeň vybrána právě pro toto mistrovství, aby nejlepší publikum mohlo fandit nejlepším atletům nové generace. Tyčkařka Tereza Schejbalová, bratři Forejtové v disku, skokanka Linda Suchá, diskařka Barbora Tichá, nebo překážkář Filip Ličman.

To je jen stručné představení některých plzeňských medailových nadějí. Přijďte se na konec prázdnin bavit největší atletickou akcí v Plzeňském kraji, nad kterou převzal záštitu i 1. náměstek primátora města Plzně pan Roman Zarzycky. Předprodej vstupenek na toto dvoudenní atletické klání, které se uskuteční 28. a 29. srpna na atletickém stadionu, již probíhá na www.tickesttream.cz.

 

Foto: AK Škoda Plzeň

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi