Plzeňští futsalisté doma padli, loučí se s první ligou

23.03.2013 7:04

V pátek 22. března přivítali plzeňští futsalisté na domácí půdě soupěře z Vysokého Mýta. Na toho však nestačili, a tak se Indoss loučí s první ligou.

2282

V pátek 22. března přivítali plzeňští futsalisté SK Indoss Plzeň soupeře z Vysokého Mýta.

Pro domácí Indoss byl páteční zápas skutečně zásadním. Aby si zachovali prvoligovou příslušnost, bylo nutné, aby bodovali a přitom bylo třeba doufat, že Pardubice získají méně bodů ze souboje s Českou Lípou.

Plzeň nastoupila do zápasu v oslabené sestavě bez stabilních opor. Do brány se postavil mladík Landrgott, který nahradil stabilní jedničku Hajžmana. Velmi citelnou ztrátou pro Indoss byla absence kapitána Kučery.

Hosté potvrdili roli favorita už po poločase, kdy s přehledem vedli 4:0. Domácí Plzeň dokázala ve druhé půli dvakrát skórovat a stáhnout Nejzbach o dvě branky, ale ani to nestačilo. Indos se tak loučí s první ligou.

SK Indoss Plzeň – Nejzbach Vysoké Mýto 2:4 (0:4)