Plzeňští hokejbalisté si doma poradili s Karvinou

28.09.2013 17:05

V sobotu 28. září přivítali hokejbalisté celku HBC Plzeň na domácí půdě soupeře s Karviné. Toho porazili 3:1 a dočasně se posunuli do čela extraligové tabulky.

aa

Sobotní dopoledne 28. října přineslo v plzeňské hokejbalového hale extraligové utkání celku HBC Plzeň a jejich soupeře z Karviné.

V domácím prostředí byla Plzeň v roli favorita a tuto roli si také úspěšně obhájila.

V první třetině žádné branky k vidění nebyly. Oba týmy měly dostatek střeleckých příležitostí, které ovšem nedokázaly dotáhnout do úspěšného gólového konce.

Do druhé třetiny vsoupili lépe domácí, kteří se dostali do mírného tlaku a následně také do vedení. Zeman prostřelil Vaška a Plzeň vedla 1:0. Několik minut před koncem se na Plzeň ale Karviná dotáhla a Konečný vyrovnal na 1:1.

Třetí dějství už ale patřilo pouze Plzni, která přidala další dvě branky a Karviné odskočila na stav 3:1, který udržela až do konce utkání. Plzeň se tak vzhledem k zaváhání Vlašimi dočasně posouvá do čela extraligové tabulky.

HBC Plzeň – HbK Karviná 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)