Plzeňští hokejbalisté vezou výhru z Jindřichova Hradce

17.03.2013 17:24

Plzeňští hokejbalisté celku HBC Plzeň vyrazili v neděli 17. března na půdu soupeře z Jindřichova Hradce. Domů se vracejí jako vítězové, soupeře porazili 5:2.

logo HBC Plzeň

V neděli 17. března nastoupili plzeňští hokejbalisté proti celku z Jindřichova Hradce.

Hokejbalisté nastoupili na hrací plochu úderem jedenácté hodiny. Plzeň se záhy uvedla více než dobře, když dokázala otevřít skóre již ve druhé minutě zápasu díky trefě Martina Zrny. Jindřichův Hradec dokázal odpovědět v minutě dvanácté, kdy na 1:1 srovnal Martin Marko.

Druhá třetina byla krasojízdou Plzně. Ve dvacáté minutě úspěšně zakončil Michal Slanec a v šestadvacáté zakončil Martin Zrna a to dokonce dvakrát po sobě v jedné minutě.

Ve třetí třetině za Jindřichův Hradec skóroval ve dvaatřicáté minutě Martin Marko, ale Plzeň o deset minut později odpověděla a zakulatila svůj úspěch na pět branek díky trefě Martina Regnera.

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec – HBC Plzeň 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)