Škodovka hostila liberecké Tygry, rozhodovalo se v prodloužení

06.11.2022 19:18

Poslední duel před reprezentační přestávkou odehrála Škodovka doma v neděli 6. listopadu. Liberecké Bílé Tygry Plzeň neporazila.

hok

Skóre utkání otevřeli hosté, domácí ale rychle srovnali. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 2:1. Jenže ve druhé třetině Škodovka ani jednou neskórovala. Branku naopak přidal Liberec a po druhé třetině tak vedl utkání.

Ve třetí třetině se Plzni podařilo vyrovnat a zápas dospěl do prodloužení. V tom bohužel měli větší štěstí hosté. Tomáš Filippi se už po dvaadvaceti sekundách prodloužení natlačil k pravé tyči a rozhodl.

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 3:4p (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Rekonen (Kodýtek, Hrabík), 17. Blomstrand, 48. Holešinský (Schleiss, Kodýtek) – 5. Ordoš (A. Najman, Frolík), 35. Balinskis (Vlach), 37. Ordoš, 61. Filippi (Birner, Balinskis). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.