QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Viktorka představila novou posilu! Z Hradce Králové přestupuje Daniel Vašulín

14.06.2024 8:45

Šestadvacetiletý útočník přichází do Viktorie Plzeň z Hradce Králové, v jehož dresu odehrál tři ligové sezony. V DOOSAN Areně podepsal tříletý kontrakt.

Daniel Vašulín_FCVP

„Jde o typově silového útočníka s velmi dobrou koncovkou, navíc je na tom dobře i po běžecké a herní stránce. Ve svém stále mladém věku je to pro nás zajímavý hráč, u něhož vidím v novém prostředí prostor pro výkonnostní akceleraci. Má potenciál,“ řekl kouč Viktorie.

V dresu Hradce předváděl Vašulín nadstandardní výkony, v 92 zápasech nastřílel 20 branek. „Viktorka? Pro mě osobně obrovská výzva. Už se těším, až to všechno příští týden vypukne. Jak znám trenéra, příprava bude určitě náročná, ale přesně tak je to potřeba. Věřím, že se na sezonu skvěle připravíme. A taky se těším na fanoušky, v DOOSAN Areně jsem zažil vždycky skvělou atmosféru,“ uvedl útočník bezprostředně po podpisu smlouvy.

Viktoria je jedním z největších klubů v Česku a vidina evropských pohárů je pro hráče velice lákavá. „Poháry jsem ještě nehrál, pro každého hráče je to obrovské lákadlo. Budeme se chtít určitě porvat o Evropskou ligu,“ má jasno.

Foto FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy