Viktorka přehrála Astanu 3:0! V základní skupině Evropské konferenční ligy neztratila ani bod

14.12.2023 23:21

Plzeň díky dnešnímu vítězství přepsala historii. V základní skupině Evropské konferenční ligy neztratila jediný bod a s 18 body vítězí!

fotbalista_FCVP

Viktoriáni v prvním poločase tlačili na kazašskou Astanu a vytvářeli si šance, žádná z nich však nakonec v brance neskončila a do kabin se šlo bez branek.

V 58. minutě nastal zlom. Adam Vlkanova si zpracoval balon, poslal míč za záda brankáře Čondriće a Viktorka se radovala z vedení. O pár minutě později bylo ve Štruncových sadech ještě veseleji, když Jhon Mosquera z levé strany pokutového území poslal ránu na přední tyč a zvýšil vedení na rozdíl dvou gólů.

Hráč s číslem 18 pálil osm minut před koncem zápasu znovu. Z pětadvaceti metrů se opřel do míče, který skončil v brance.

Viktoriáni porazili Astanu 3:0 a ovládli svou skupinu s plným ziskem bodů!