Auto CB ŠKODA ZSA

„Zážitkový region Bavorsko“ – volnočasové brožury pro vás

08.02.2022 14:03

Zatímco ještě Bavorský les a Šumava spí zimním spánkem, chtěli bychom Vás pozvat do sousedního Bavorska a pomalu naladit na volnočasové aktivity nadcházejících měsíců.

mtb-umschlag-cz
Genussregion_Bayern-Böhmen_Führerwanderbuch-umschlag_2020-tschechischmtb-umschlag-cztitel-freizeitführer-cz181122 Logo_StMFHministerstvo-pro-mistni-rozvoj-crloga

Máme pro Vás připravenou pestrou škálu propagačních materiálů v češtině, které se týkají outdoorových aktivit a kulinářských požitků v regionu, a to na obou stranách hranice. Získáte je u nás zcela zdarma!

Objednávat můžete detailního průvodce „Turistický region ARBERLAND – Bavorský les“ s podrobně popsanými 60 trasami pro pěší turisty v Bavorském lese včetně mapek. Dále brožuru pro cyklisty „Mountainbike region ARBERLAND BAVORSKÝ LES“a zážitkovou mapu „Volnočasový průvodce regionem ARBERLAND“.

Genussregion_Bayern-Böhmen_FührerNejen pro milovníky dobré gastronomie máme naši obsáhlou dvojjazyčnou brožuru „Kulinářský průvodce po Bavorsku a Čechách“, ve které se dozvíte informace o cca 90 biofarmách, farmářských obchodech, malých pivovarech i vybraných restauracích a kavárnách z oblasti Horních Franků, Horní Falce, Dolního Bavorska, Karlovarského, Jihočeského a Plzeňského kraje.

Propagační materiály si můžete objednat online zde nebo vyzvednout v Informačním centru Bavorska v Plzni na adrese náměstí Republiky 131/17, 301 00, nebo v Českých Budějovicích na adrese Karla IV. 416/14, 370 01. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel. +420 724 888 069 a na e-mailu: info.plzen@bavorskelesy.cz.

 

loga

 

 

 

 

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Depo 2015
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT