Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Auto skončilo na střeše v potoce! Senior nezvládl mokrou silnici

05.10.2015 9:49

Jízdu na mokré silnici nezvládl 78letý seniora po smyku skončil s autem na střeše v potoce. Na místo museli vyrazit hasiči i záchranka. Fotky z místa!

FOTO_PČR (3)
FOTO_PČR (1)FOTO_PČR (2)FOTO_PČR (3)

Podzimní počasí, mokré silnice, kluzké listí i mlhy. To je v poslední době čím dál častěji jedním z důvodů vzniku dopravních nehod. Na mokrou silnici doplatil i řidič na Domažlicku, který skončil s autem na střeše v potoce. Na místě museli zasahovat jak hasiči, tak policie i záchranka.

K nehodě došlo v neděli odpoledne v obci Skařez na Domažlicku. "Osmasedmdesátiletý řidič osobního vozidla tovární značky Citroen jedoucí ve směru jízdy od obce Dehetná na obec Holubeč nepřizpůsobil rychlost jízdy a při projíždění pravotočivé zatáčky dostal na mokrém povrchu vozovky s vozidlem smyk. Vjel na pravý okraj komunikace a následně vyjel mimo komunikaci, kde narazil do vzrostlého keře bezu. Potom se vozidlo sesunulo z mírného srázu a v potoce se převrátilo na střechu," popsala průběh nehody mluvčí policie Dagmar Brožová.

Nejspíš jen se štěstím neskončila nehoda fatálně, nicméně i tak musela záchranka převézt do nemocnice jak řidiče, tak jeho o pár let mladší spolujezdkyni. "Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče a jeho třiasedmdesátileté spolujedoucí. Oba byli převezeni do domažlické nemocnice k ošetření," doplnila mluvčí policie.

Dopravní policisté nehodu stále vyšetřují, nicméně u řidiče bylo dechovou zkouškou vyloučené požití alkoholu. Škoda se vyšplhala na 80 tisíc.

FOTO: PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství