Hledá se nejkrásnější zahrádka! Zapojte se do soutěže Rozkvetlá Jednička

20.07.2023 15:31

Žijete v Plzni na Jedničce? Patříte mezi nadšené zahrádkáře? Máte na balkoně nebo okně krásně rozkvetlé truhlíky? Pochlubte se svými pěstitelskými úspěchy a soutěžte s prvním městským obvodem o ceny.

balkon_kilianova_vojteska_komenskeho

První plzeňský obvod i v letošním roce pořádá soutěž Rozkvetlá Jednička, jejíž myšlenkou je povzbudit zájem obyvatel města o zlepšení prostředí, ve kterém žijí.

Soutěž má dvě kategorie, do té první je možné přihlásit květinovou výzdobu oken a balkónů, do druhé zahrádku či předzahrádku, ta ale musí být viditelná přímo z ulice.

Jak se přihlásit? Snímek vašeho okna či zahrádky zašlete na e-mailovou adresu rozkvetlajednicka@plzen.eu do konce července. „Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje, aby bylo možné vás v případě výhry kontaktovat a zveřejnit vaše pěstitelské úspěchy na webu, facebookových stránkách a zpravodaji. Prosíme, zasílejte maximálně pět snímků,“ uvádí první městský obvod.

Výherci získají od Úřadu městského obvodu Plzeň 1 poukázky do zahradnictví a drobné ceny. Na úspěšné zahrádkáře také čeká pamětní list.

Foto ilustrační ÚMO 1

SDÍLEJTE ČLÁNEK
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT