01.05.2025 14:30
01.05.2025 10:00
Filipojakubská noc byla v Plzeňském kraji klidná
Hasiči neměli žádný výjezd související s pálením čarodějnic
30.04.2025 17:51 30.04.2025 20:13
Policie hledá chlapce, který odešel z čerpací stanice
Hledaného muže nalezla policie po dvou dnech v pořádku
Policisté dva dny hledali muže, který se nevrátil domů. V pondělí 9. prosince byl muž v pořádku nalezen.

“Jmenovaný šel včera okolo jedenácté hodiny dopoledne doprovodit svého švagra, který bydlí zhruba 400 metrů od jeho bydliště v Holýšově. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu a rodina neví, kde se nachází. Mobilní telefon zanechal doma. V minulosti nikdy nic podobného neudělal a ani ničím nevyhrožoval,” uvedl Ondřej Hodan, mluvčí policie.
V sobotu proběhla policejní pátrací akce s negativním výsledkem. “Včera ve večerních hodinách proběhla z naší strany pátrací akce s negativním výsledkem, další bude následovat dnes v dopoledních hodinách,” řekl mluvčí.
Pokud byste muže viděli nebo víte, kde se nachází, volejte na linku 158 nebo se dostavte na nejbližší policejní služebnu.
AKTUALIZACE:
"Muž, který byl dva dny pohřešovaný, byl nalezen na Klatovsku. Je živý, zdravý a v pořádku," informovala Dagmar Brožová, mluvčí policie.