Jiráskova ulice v Rokycanech má nový asfalt, pokračovat se bude v lednu

19.12.2023 13:34

O rekonstrukci Jiráskovy ulice v Rokycanech pravidelně informujeme. O uplynulém víkendu zde probíhaly stavební práce, které výrazně komplikovaly dopravu.

Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (2)
Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (2)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (5)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (1)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (3)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (4)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (6)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (7)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (8)Jiráskova ulice Rokycany asfaltování_1223_město Rokycany (9)

O uplynulém víkendu došlo k úplnému uzavření Jiráskovy ulice v úseku od vjezdu k obchodnímu domu Billa (za sokolovnou) po kruhový objezd Jiráskova x Josefa Růžičky. Ve městě se tvořily kolony. V sobotu 16. prosince se stavbařům podařilo dokončit asfaltování hlavní rokycanské tepny, která je silnicí druhé třídy.

„Stavbaři dokončili v sobotu 16. prosince asfaltování Jiráskovy ulice v centru Rokycan. Stále je Jiráskova ulice jednosměrná, směrem na Prahu. Obousměrná je v úseku od kruhového objezdu u Střelnice k ulici Palackého, odkud lze odbočit doprava i doleva,“ uvedla mluvčí města Adriana Jarošová.

V lednu budou stavební práce na silnici pokračovat. „Od ledna se začne pracovat na druhém rameni ulice Svazu bojovníků za svobodu, směrem do ulice Dukelská. Z Jiráskovy ulice nebude možné odbočit směrem k Dukelské ulici, průchod chodcům bude zachován,“ informovala mluvčí.

Přesný termín zahájení zatím není znám. „O přesném termínu zahájení prací v lednu bude informovat zhotovitel město na začátku ledna 2024,“ uvedla Adriana Jarošová a dodala: „Nyní je prioritní dodělat chodníky a usnadnit tak pohyb chodcům.“

Foto město Rokycany

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte