Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

Muž se zranil v bytě a nemohl si přivolat pomoc

29.01.2011 8:12

Plzeňší strážníci pomohli ve čtvrtek 27. ledna muži, který se zranil v bytě a upadl tam. Nebyl schopen si zavolat pomoc. Tu zajistila pracovnice charity telefonicky na linku strážníků.

Strážníci museli ve čtvrtek 27. ledna opět zasahovat u zamčeného bytu, kde byl zraněný muž. Požádala je o to pracovnice charity, která oznámila možné zranění muže v bytě na Skrňanech.

"Krátce po půl sedmé ráno oznámila pracovnice charity na městskou policii možné zranění muže v jednom z bytů ve Skvrňanech. Na místo vyjížděli i záchranáři," informovala QAP mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Před domem už čekal pán, který se představil, jako syn dotyčného muže, a žádal o pomoc při poskytnutí pomoci. "V chodbě bytu ležel zraněný muž, jež měl krvácející tržnou ránou na hlavě v délce asi 20 cm. Tu si přivodil pádem na zem, když neudržel stabilitu. Sám již vstát nedokázal," popisuje mluvčí. Na tržnou ránu na temeni hlavy mu strážníci dali obvaz a do příjezdu záchranářů kontrolovali životní funkce zraněného. "Šestašedesátiletého Plzeňana si do své péče převzali pracovníci RZS," uzavřela případ Pužmanová.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství