20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Na diskotéce v Klatovech museli evakuovat na 800 lidí
V pátek 17. září večer měli na diskotéce Střelnice v Klatovech o zábavu postárano. Nějaký vtipálek tam odpálil slzný granát a hasiči museli evakuovat na osm stovek lidí.
Na diskotéce Střelnice v Klatovech kdosi odpálil hodinu před půlnocí v pátek 17. září večer slzný granát. Evakuovat museli hasiči na osm stovek lidí a místnost odvětrat.
Neznámý vtipálek asi 1,5 metru od boku pódia odpálil slzný granát kolem 23. hodiny večer. Naštěstí ve chvíli, kdy se po výbuchu diskotéka naplnila dráždivou látkou, zasáhl duchaplný člen ostrahy. Do mikiny zabalil slzák a odnesl ho ven. Na místě zavládla panika a zmatek. V tlačenici se naštěstí nikomu nic nestalo. Jen tři dívky musela ošetřit záchranka, která na místo incidentu dorazila.
Hasiči asi po hodině místnost odvětrali a program mohl v klubu pokračovat.