QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Na koupališti Babylon začíná sezona už v půlce května!

10.05.2023 8:12

Hojně vyhledávaný areál přírodního koupaliště Babylon na Domažlicku zahajuje provoz, své první letošní návštěvníky přivítá už 15. května.

IMG_20220602_104820

Koupaliště Babylon se připravuje na otevření nové sezony. Ta začíná 15. května. Aktuálně zde probíhá údržba zeleně, příprava sportovišť, sociálních zařízení a úklid.

”Do 15. května je vstup do areálu umožněn podnájemcům, aby si mohli uklidit kabiny. U vchodu mají k dispozici kontejner na nepotřebné věci,” informoval jednatel Správy sportovních zařízení města Domažlice Dalibor Kubů. 

Vstupné na babylonskou pláž se ani letos platit nebude. ”Poplatek se přestal vybírat v roce 2011 poté, co babylonský rybník prošel náročným odbahněním. Dno se tehdy čistilo poprvé od roku 1930, od kdy je v majetku města Domažlice,” uvedlo město. Poplatek se bude účtovat pouze za pronájem kabin. “Rada města schválila cenu podnájmu kabin na koupališti Babylon pro sezonu 2023. Za malou, kterých je v areálu 204, zaplatí zájemci poplatek 800 Kč za rok. Za velkou kabinu je stanovena cena 1000 Kč za rok. Velkých kabin je k dispozici jedenáct,” informovalo město.

Foto ilustrační město Domažlice

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy