30.03.2026 11:15
29.03.2026 12:15
V noci ze soboty na neděli bylo centrum Plzně plné policistů.
Letos se konala již třetí policejní akce s názvem Bezpečná Plzeň.
29.03.2026 6:30
Pozor! V noci se změnil čas!
Došlo ke změně času ze zimního na letní. Ve 2:00 hodiny se čas posunul a 3:00, noc se zkrátila o jednu hodinu. Nezapomeňte si přeřídit hodinky!
Nehoda kamionu uzavřela silnici u Babylonu, řidič byl opilý
Hlavní tah I/26 za obcí Babylon na Domažlicku je uzavřen z důvodu dopravní nehody kamionu. Informaci potvrdila mluvčí policie.
Nehoda se stala nedaleko Babylonu, řidič jel ve směru od přechodu Folmava. "Řidič (ročník 1983, cizinec) jel s nákladním automobilem Mercedes s návěsem od hraničního přechodu a před obcí Babylon vjel z dosud nezjištěných příčin na krajnici, přičemž havaroval vpravo do silničního příkupu. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění řidiče, ale dechová zkouška u něj prokázala pozitivní hodnotu a to přes 1,4 promile," uvedla mluvčí policie Barbora Šmaterová.
Silnice musela být zcela uzavřená "V současné době je silnice v daném úseku zcela neprůjezdná," potvrdila mluvčí policie.
ilustrační foto