Nehoda na Domažlické zasáhla i do provozu trolejbusů

30.10.2015 6:50     30.10.2015 8:32

Nehoda dvou osobních aut zkomplikovala v pátek ráno provoz v Plzni na jedné z frekventovaných křižovatek. Na místě musela zasahovat i záchranka.

DSC_1461

K nehodě došlo na křižovatce Domažlická Tylova u Škodovky v časných ranních hodinách. Na místě se střetla dvě osobní auta. Nehoda zkomplikovala i provoz MHD. trolejbusy následně nabíraly až čtvrthodinové zpoždění. Na místo musela vyjet také záchranka.

Nehoda se odehrála na frekventované křižovatce Domažlické a Tylovy ulice nedaleko autobusového nádraží. "Na křižovatce došlo ke střetu dvou osobních aut. Při nehodě utrpěla zranění sploujezdkyně z jednoho z havarovaných vozidel. Zdravotnická záchranná služba ji převezla do nemocnice," řekla k nehodě mluvčí policie Hana Štefflová.

Nehoda zasáhla i do provoz MHD. Trolejbusy projížděly místy s problémy a i po odstranění nehody nabíraly zhruba čtvrthodinové zpoždění. Navíc na křižovatce po nehodě museli dopravu řídit policisté.

Přesné příčiny nehody jsou nadále v šetření. Nehoda ráno zkomplikovala také provoz na dálnici D5. Na 120. kilometru se střetly dva kamiony. Naštěstí v tomto případě se nehoda obešla bez zranění.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy