Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

19.05.2024 16:02

Bouralo se na dálnici D5, auto narazilo do svodidel na km 114 ve směru na Prahu. Jeden pruh je neprůjezdný.

Další nehoda je u Chotíkova na silnici 20, střetla se dvě auta. Nehoda je bez zranění

Nehoda uzavřela dálnici D5! Dodávka rozpárala kamion

07.12.2016 12:03     07.12.2016 12:18

K nehodě na dálnici D5 na 103. kilometru směrem na Rozvadov musely vyjet všechny složky IZS. Dodávka tam bočně doslova rozpárala kamion, její řidič skončil v péči lékařů.

Nehoda na dálnici_foto_Pavel Němeček (4)

K nehodě došlo ve středu dopoledne krátce po půl dvanácté. Přesné příčiny nehody stále vyšetřuje policie, nicméně výsledkem bočního střetu dodávky s kamionem je jeden zraněný, vysypaný náklad kamionu a uniklá nafta. Dálnice se tak směrem na Rozvadov musela úplně uzavřít.

"Dnes po půl dvanácté jsme přijali oznámení, že na 103. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov došlo k dopravní nehodě nákladního automobilu a dodávky. Řidič nákladního automobilu chtěl zastavit u krajnice, kdy projíždějící dodávka do nákladního vozidla ze zatím nezjištěných příčin narazila bokem a rozpárala mu plachtu a prorazila nádrž," popsal mluvčí policie Markéta Fialová.

Na místo musela vyjet i záchranka, která do nemocnice přepravila řidiče dodávky. Z rozpáraného kamionu, který převážel ocelové svitky, se na dálnici vysypal náklad a navíc z nádrže unikla nafta. Kvůli odklízení následků střetu tak musela být dálnice směrem na Rozvadov úplně uzavřená. "Policisté odklonily dopravu na exitu 100 na Heřmanovu Huť," doplnila policejní mluvčí.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT