23.06.2025 14:47
23.06.2025 12:15
U Jána začne oprava kolejí. Čekají nás omezení, výluky i objížďky
23.06.2025 11:41
Tři památky z Plzeňského kraje soutěží o prestižní cenu. Rozhodnout může i váš hlas
Kadlec zůstává věrný Plzni!
Devětatřicetiletý obránce Petr Kadlec, který v tuzemské nejvyšší soutěži odehrál doposud 1140 utkání, prodloužil svoji smlouvu na západě Čech o dva roky.

Petr Kadlec přišel do Plzně před sezónou 2014/15 a hned od začátku patřil k důležitým postavám obranných řad Škody. Zkušený obránce v Tipsport extralize spojil svoji kariéru prakticky výhradně se Slavií, druhým klubem, kde v extralize nastoupil, je Plzeň. Kromě posledních dvou sezón to bylo i během bronzové sezóny 1999/2000.
„Petr Kadlec měl zájem pokračovat a měl zájem zůstat v Plzni, což bylo hodně důležité. Pro nás je to jeden z klíčových obránců a v příštím roce opět máme v plánu začlenit jednoho mladého beka a je důležité, když se může zlepšovat po boku takového hráče. Jasným příkladem je David Sklenička, který vedle Petra ohromně vyrostl,“ říká sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák.
Foto: HC Škoda Plzeň