Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Opět nás podusí vedra a po nich velké ochlazení

08.07.2010 10:35

Počasí nám opět připravilo zpestření na víkend. Podusí nás pořádnými vedry a pak přidá ochlazení. Tropy o víkendu vystřídá chladno v polovině příštího týdne. Přijdou zase bouřky. BIO bude nejhorší na západě republiky a alergikům se opět přitíží.

Už od čtvrtka se otepluje, ale podle meteorologů nás čeká tropický víkend. V sobotu a v neděli se budou teploty pohybovat na rozmezí mezi 32 - 35 stupni. Nezapomeňte si proto hlídat pitný režim a odložte fyzickou námahu, která není nutn, doporučují odborníci.

Ještě v pondělí se očekávají tropy ale od úterka 13. července čekejte od západu přibývání oblačnosti a ochlazení. nebude nijak dramatické, ale přinese i přeháňky a bouřky.

Biopředpověď říká, že o víkendu bude Bio zátěž na stupni 2 a to pouze na západě Čech.

Aleregny, které jsou dominantní budou koncentrované pyly trav. Stejně tak se zvýší v horku i koncentrace pylu bezu. Lípa, jitrocel a šťovík se budou držet na stejné úrovni. Lípa může vyvolávat potíže jen v blízkosti rozkvetlých stromů, protože tento pyl létá pouze na malé vzdálenosti. Koncentrace vzdušných plísní bude i nadále velmi vysoká a u vnímavých osob může být příčinou alergických problémů.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství