Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Poslední šance! Technické lyceum v Plzni přijímá ve druhém kole do 24. května

22.05.2024 12:58

Technické lyceum na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Plzni na Koterovské letos navýšilo kapacitu a má ještě volná místa pro nadcházející školní rok.

vos a spse

„Technické lyceum jsme rozšířili o dvě třídy, tím pádem jsme vyhlásili 2. kolo přijímacího řízení. Přihlášky je nutné podat do 24. května,“ upřesnil Vlastimil Volák, ředitel Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy elektrotechnické v Plzni (VOŠ a SPŠE Plzeň).

Pokud jste uvažovali o gymnáziu, ale baví vás technické obory, je to pro vás nejlepší volba. Technické lyceum je totiž určeno pro studenty, kteří by v budoucnu chtěli studovat vysokou školu technického zaměření.

Informace najdete na stránkách školy, přihláška ZDE.

VOŠ a SPŠE Plzeň má za sebou velké množství absolventů, kteří jsou úspěšní v pracovním životě. Jsou to různí šéfové firem, vedoucí pracovníci i děkani apod. "To dává závazek do budoucna, stále vychovávat úspěšné absolventy. Druhou devizou je, že škola má ve vínku technologie, které mění svět. Dnešní svět je světem moderních technologií. Popsal bych to jednoduše, jsme technická škola v technickém světě. S rozvojem se proto na škole postupně otevřely také obory informační technologie a technické lyceum," uvedl dále ředitel.

ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte