QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Ranní nehoda v Horažďovicích, osobní vozidlo skončilo zaklíněné pod návěsem – FOTKY

25.10.2023 9:27

V brzkých ranních hodinách došlo v Horažďovicích k dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla.

OA a NA_Horažďovice_1023_HZSPK (2)
OA a NA_Horažďovice_1023_HZSPK (2)OA a NA_Horažďovice_1023_HZSPK (1)OA a NA_Horažďovice_1023_HZSPK (3)OA a NA_Horažďovice_1023_HZSPK (4)

K nehodě došlo v ulici Strakonická v 4:45.

„Řidič (1964) jel se soupravou nákladního automobilu MAN s přívěsem tovární značky PANAV po silnici I. třídy č. 22 v obci Horažďovice ve směru od Strakonic, kdy se soupravou následně couval na komunikaci ke sběrnému dvoru, a to v době, kdy od centra Horažďovic na Strakonice jelo vozidlo tovární značky Renault řízené řidičem (1960). Došlo ke střetu přední části vozidla Renault s levým bokem přívěsu,“ popsala sled událostí Dagmar Brožová, mluvčí policie.

„Osobní auto bylo zaklíněno zboku pod přívěsem nákladního vozidla. Osobu jsme z vozidla nevyprošťovali. Zajistili jsme místo události a následně komunikaci zprůjezdnili,“ uvedl k činnosti hasičů mluvčí Petr Poncar.

Nehoda si vyžádala lehčí zranění. „Záchranáři ošetřili muže ročník 1960 s lehčími zraněními, následně byl transportován do Strakonické nemocnice,“ upřesnila Mária Svobodová, mluvčí záchranné služby.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT