Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Rekonstrukce Jasmínové ulice v Plzni je v plném proudu. Aktuální FOTKY

29.06.2023 8:22

Začátkem června byla zahájena rekonstrukce Jasmínové ulice v Plzni. Povrch silnice opravuje Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD).

Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (6)
Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (7)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (6)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (8)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (2)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (3)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (1)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (4)Rekonstrukce jasmínová Plzeň foto QAP (5)

Oprava povrchu silnice vyjde ŘSD na 48,3 mil. Kč bez DPH.Během provádění stavebních úprav bude opraven povrch v celém rozsahu Jasmínové ulice, kdy na převážné části řešeného úseku bude provedena kompletní výměna vozovkového souvrství včetně sanace aktivní zóny,“ uvedl Adam Koloušek, mluvčí ŘSD s tím, že úpravou projde i uspořádání jízdních pruhů v prostoru křižovatky Jasmínová X Nepomucká, které už je v současné době nevyhovující.

V rámci akce I/20 Plzeň, Jasmínová dojde v Koterovské ulici k úpravám vodorovného dopravního značení a opravě povrchu vozovky. Opravy se dočkají i chodníky na obou stranách komunikace, a to v úseku mezi ulicí Skladovou a Koterovskou, kde vzniknou nové parkovací zálivy, které nabídnou 14 podélných parkovacích stání. 

Vodárna Plzeň současně provede obnovu vodovodu v úseku Jasmínová – Slovanská alej a rekonstrukci kanalizace v úseku Jasmínová – Brojova.

Ukončení rekonstrukce je naplánováno na přelom roku 2023/2024. „Od zahájení stavebních prací by pak ke zprovoznění řešeného úseku mělo dojít nejpozději za 189 dní," dodal Koloušek.

Foto QAP

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství