QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Aktuální dopravní situace v kraji (29.08.2011 08:30:00)

29.08.2011 8:30     29.08.2011 12:50

QAP pro vás po pondělní pracovní den sleduje dopravní situaci na silnicích Plzeňského kraje. Přinášíme přehled aktuálních omezení i dopravních nehod.

Ani pondělní ráno, i přesto, že na nás svítí slníčko, se neobejde bez nehod. QAP vám přináší aktuální situaci na silnicích Plzeňského kraje.

Krátce před 6. hodinou došlo u Kouta na Šumavě na Domažlicku k havárii kamionu. Ten narazil do stromu a nehoda blokuje silnici. Projíždějte opatrně.

Na silnici č. 27 u obce Hromnice na severním PLzeňsku došlo k nehodě tří osobáků. Nehoda se stala u křižovatky Horní Bříza - Obora. Nehoda omezuje provoz, na místě naštěstí nedošlo ke zranění.

Kolem 7. hodiny na silnici č. 27 mezi obcemi Všenice a a Střapole na Rokycansku došlo k havárii osobního auta. V něm je zaklíněna jedna osoba a na místě jsou všechny složky IZS. projíždějte místem opatrně.

Po 7. hodině v Oseku na Rokycansku na silnici 232 došlo ke dvěma nehodám osobních aut. na místě nejso zranění, ale doprava je omezena.

Na dálnici D5 na 93,7 km na trase Rozvadov - Praha očekávejte zdržení. Plynulou dopravu tady blokuje porouchaný kamion v odstavném pruhu.

V ulici Klatovská ve Kdyni na Domažlicku se odstraňují následky nehody osobního auta a dodávky, ke které došlo v brzkých ranních hodinách. Omezení provozu do jednoho pruhu.

Na sinici č. 19 u Žákavé na jižním Plzeňsku došlo před objektem zemědělského družstva, krátce po 9. hodině, k nehodě. Srazil se tady traktor, osobní auto a nákladní vůz. nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Před 11. hodinou došlo na silnici č. 20 u obce Krsy na severním Plzeňsku a to ve směru od Bezvěrova na Štipoklasy k havárii osobního auta. Z toho na silnici ale vytéká olej, dejte pozor!

Na silnici č. 11734 u obce Mešno na Rokycansku sjel traktor s vlekem do příkopu. K havárii došlo kolem 11:30 hodin na silnici z Mešna na Příkosice.  Nedošlo k žádnému zranění, místo je s opatrností průjezdné.

Na dálnici D5 ve směru Rozvadov - Praha došlo před polednem na 71,1 km k havárii osobního auta. To tady narazilo do svodidel. Místo je s opatrností průjezdné.

V Plzi ve Žlutické ulici se srazily dva osobáky, nehoda bez zranění.

U Přeštic na jižním Plzeňsku došlo ke střetu kamionu s osobákem. K nehodě, která se obešla bez zranění došlo blízko prodejny Auto CB.

Bez zranění se obešly také nehody v Klatovech na křižovatce ulic 5. května a Šumavská, kde střetly dva osobáky. Bez újmy vyšli také řidiči ve Městě Touškov, kde se blízko autobusového nádraží srazila dvě auta.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi_03_24