01.11.2025 16:45
01.11.2025 7:54
Plzeňská zoo truchlí. Zemřel nosorožec Baabuu
31.10.2025 13:00
Dva vzrostlé stromy ve Smetanových sadech v Plzni jdou k zemi – AKTUÁLNÍ FOTKY
Tachovští policisté pátrají po řidiči vozidla, který odjel od nehody motorkáře
Motorkář se snažil zabránit střetu s automobilem a díky tomu havaroval. Policisté nyní pátrají po svědcích události i samotném řidiči automobilu.
Tachovští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 28. července v 16:45 hodin mezi obcemi Zhoř a Kladruby.
„Řidič motocyklu Ducati jel ve směru jízdy k obci Kladruby, kdy z levotočivé zatáčky vyjelo na střed vozovky vozidlo Škoda Octavia vínové barvy jedoucí v protisměru. Řidič motocyklu začal brzdit, aby zabránil střetu, přičemž sjel do pravého silničního příkopu, kde havaroval. Při nehodě utrpěl zranění,“ popsala nehodu Iva Vršecká, mluvčí policie.
V souvislosti s tím dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace, které by vedly k ustanovení automobilu Škoda a jeho řidiče, aby se jim ozvali na tel: 974 337 266 nebo 974 337 251. Informace můžete sdělit také na tísňovou linku 158.
Foto ilustrační
