V centru Plzně pobíhal polonahý a zdrogovaný muž. Zasahovali strážníci

09.07.2024 20:20

Hlídku městské policie zaměstnal v centru Plzně zmatený muž bez kalhot. Strážníkům prozradil, že si kvůli rozchodu s přítelkyní aplikoval pervitin. Tester na drogy ale rozkousal. 

thumbnail_Zdrogovaný polonahý muž

Polonahý a zdrogovaný muž pobíhal kolem Mlýnské strouhy v centru Plzně. Na sobě měl jen tričko a prádlo. Kvůli jeho podivnému chování musela zasáhout hlídka městské policie. 

"Hlídka muže našla velmi snadno, protože měl na sobě pouze tričko a spodní prádlo. Kalhoty měl odložené na lavičce a boty neměl vůbec. Muž nevěděl, kde je, ani co je za den a neustále něco pokřikoval kolem sebe. Hlídka u něj provedla dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Muž měl kolem sebe pohazovat různé předměty a kameny, takže strážníci zkontrolovali vozidla, zdali nedošlo ke škodě na majetku," sdělila Tereza Schliková z tiskového odboru Městské policie Plzeň. 

Důvodem zvláštního chování byl rozchod s přítelkyní. "Z dotyčného o chvíli později vzešla informace, že si aplikoval pervitin kvůli rozchodu s přítelkyní. Test na přítomnost drog nebylo možné provést, protože ho dotyčný celý rozkousal. Zdrogovaný muž byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici a jeho jednání s ním budou řešena po propuštění," dodala Tereza Schliková.

FOTO: MP Plzeň 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT