QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

18.09.2025 15:02

Nehoda na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje

Na silnici 20/I téměř na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje havarovalo jedno osobní auto. "Jednu osobu vyprostili hasiči z Mariánských Lázní. Dopravu řídíme kyvadlově," řekl mluvčí hasičů Petr Poncar. 

Vánoční strom na Borské přehradě už září, na Boleváku se rozsvítí v neděli - FOTKY

02.12.2023 8:31

V pátek 1. prosince se rozzářil vánoční strom na hladině Borské přehrady. Ozdobený je osmi metry světelných girland a hvězdami. Svítit na vodní hladině bude až do Tří králů.

stromeček borská
stromeček borskástromeček borská_4stromeček borská_7stromeček borská_8stromeček borská_astromeček borská_Bstromeček 8

Akci s názevm Rozsvícení stromu na Borské přehradě aneb cesta se světýlky za Ježíškem II. uspořádal třetí plzeňský obvod.

Stejně jako v loňském roce se ke stromu na hladině vypravily čtyři průvody se světýlky ze čtyř různých míst. Konkrétně z Bor, Výsluní, Valchy a Litic.

Vánoční strom bude mít i plzeňský Bolevák. Rozsvícen bude tuto neděli 3. prosince v 17 hodin na ostrůvku na Velkém boleveckém rybníku. Rozsvícení pořádají tradičně členové Jachetního klubu Plzeň, kteří ze své loděnice poplují na lodičkách na ostrůvek. Akci bude možné sledovat z hráze nebo prostoru mezi oběma Pointy.

foto: MO Plzeň 3

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Předplacený servis ŠKODA