27.08.2025 9:20 27.08.2025 10:19
27.08.2025 8:36
Lékař kdykoli po ruce. V Plzeňském kraji začne fungovat on-line pohotovost
26.08.2025 14:39
Dnes je Mezinárodní den psů. Nahlédněte do světa psů, kteří chrání a pomáhají - FOTO
Vážná dopravní nehoda u Holostřev. Zraněného řidiče museli hasiči z auta vyprostit - FOTKY
K vážné dopravní nehodě došlo v neděli 15. září na Tachovsku. Pro zraněného řidiče letěl vrtulník.
K nehodě došlo v 16:51 na křižovatce u bývalého motorestu U Kadrnožky (spojnice Holostřevy - Skviřín). "Řidiče jsme vyprostili pomocí hydraulických nástrojů a předali ZZS. Také jsme provedli protipožární opatření a likvidaci uniklých provozních kapalin," uvedl k nehodě Petr Poncar, mluvčí haisčů.
Pro zraněného muže letěl vrtulník. "Pozemní posádky na místě zajistily, ošetřily a následně předaly LZS muže r. 1982 se středně těžkým zraněním. Ta ho následně transportovala do zdravotnického zařízení," uvedla Andrea Divišová, mluvčí záchranné služby.
Provedená dechová zkouška byla negativní
"Řidič (r. 1982) osobního vozidla tovární značky Škoda jel na sil. č. II/605 ve směru jízdy od obce Holostřevy na obec Skviřín. Podle dosud zjištěných informací uvedl z dosud nezjištěných důvodů vozidlo do smyku, to následně vyjelo vpravo mimo komunikaci, kde levou přední částí narazilo do stromu," uvedla Iva Vršecká, mluvčí policie.
Příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Tachov.
Foto HZSPK