Vážná nehoda na přivaděči u Plzně. Muž je v kritickém stavu

19.08.2023 14:01

K velmi vážné nehodě došlo v sobotu dopoledne na silnici I/27 na sjezdu na Litice. Muže museli z auta vyprostit hasiči. Nájezd na přivaděč musel být po nehodě uzavřen.

4

"Záchranáři z místa nehody transportovali staršího muže v kritickém stavu a na řízené ventilaci na Emergency FN Plzeň," uvedla mluvčí záchranné služby Andrea  Divišová.

Řidič sjel z neznámých důvodů ze silnice. "Z dosavadního šetření dopravní policistů na místě dopravní nehody je zřejmé, že řidič osobního vozidla, který jel ve směru od Plzně na Klatovy v místě sjezdu z dosud nezjištěných příčin přejel na travnatou plochu, kdy vozidlo přejelo na nájezd, kde došlo ke střetu se svodidly a protihlukovou zábranou," popsala průběh nehody mluvčí policie Hana Kroftová.

Nájezd od Litic je uzavřený. "Dechovou zkoušku nebylo možné u řidiče s ohledem na jeho zdravotní stav provést, proto byl nařízený odběr krve. V současné době je nájezd od Litic uzavřený. Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou nadále předmětem šetření policistů," doplnila Hana Kroftová.

ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Flexi Kamiq_copy