03.09.2025 9:52
02.09.2025 16:26 02.09.2025 20:45
Nehody v Plzni, Sušici i Horní Bříze
U Plas je zcela uzavřená silnice po nehodě 2 vozidel
02.09.2025 12:18
Plzeňská juniorka Monika Továrnická kraluje lukostřelbě. Získala tři tituly v jediném roce
Stane se plzeňská vánoční tramvaj tou nejkrásnější? Stále můžete hlasovat!
Anketa s názvem Kde jezdí nejhezčí Vánoční tramvaj 2022 je v plném proudu. Letos bylo nominováno přes třicet tramvají z celého světa. Stále můžete hlasovat!

Plzeňané mají opět šanci hlasovat pro vánoční tramvaj, která už od první adventní neděle projíždí ulice západočeské metropole. Ankety se účastní tramvaje z celého světa. Jedná se o tramvaje převážně z Evropy, ale hlasovat můžete i pro tramvaj z americké Philadelphie.
V loňském roce obsadila v anketě redakce webu mhd86.cz tramvaj z Plzně stříbrnou pozici. Obhájí i letos stupně vítězů? O tom můžete rozhodnout i vy. Hlasovat můžete do 2. ledna 2023 zde.
Plzeňské městské dopravní podniky mění jízdní řád Vánoční tramvaje. Kdy a kde se můžete oblíbenou sváteční tramvají svézt? Do kdy bude po Plzni jezdit? Informovali jsme zde.
Foto ilustrační PMDP