Policisté znají totožnost ženy, po které pátrali v souvislosti s krádeží

21.06.2024 10:00     24.06.2024 14:08

Policisté se při zjišťování totožnosti ženy obrátili na veřejnost. 

IMG_1872

Původní článek:

Policisté obvodního oddělení Plzeň – střed se zabývají případem krádeže, ke kterému došlo dne 20. dubna 2024 v půl druhé odpoledne v Plzni v Husově ulici.

"Podle dosud zjištěných informací neznámý pachatel měl využít situace, kdy na odkládací ploše pokladní zóny v prodejně potravin nalezl a poté měl odcizit peněženku, ve které měl poškozený finanční hotovost, osobní doklady a platební kartu," uvedla policejní mluvčí.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež v jednočinném souběhu s přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Při objasňování těchto skutků mají k dispozici fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycená osoba důležitá pro vedené trestní řízení.   

"Policisté se obracejí na veřejnost a žádají občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu, která je na fotografii, aby informace sdělili policistům na nejbližším obvodním oddělení nebo zavolali na linku 158. Děkujeme," dodala mluvčí policie.

AKTUALIZACE:

"Osoba zachycená na fotografii byla ztotožněna. Policisté se případem nadále zabývají. Děkujeme všem za spolupráci," aktualizovala mluvčí policie.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy