25.12.2025 13:52
25.12.2025 13:26
Rodinný dům v Tachově zachvátil během Štědrého dne oheň
25.12.2025 8:49
Na Štědrý den se katedrála v Plzni zaplnila lidmi – FOTKY
Přinášíme FOTKY z katedrály i jejího okolí.
Tragédie v Plzni! Žena zemřela po napadení partnerem, útočník je ve vězení
K tragické události došlo ve středu pozdě odpoledne v Plzni na Košutce ve Žlutické ulici. Muž napadl svoji partnerku, ta následně zemřela v nemocnici.
Žena zemřela krátce po převozu v nemocnici. Policie už muže zadržela.
"Aktuálně se zabýváme násilným trestným činem, ke kterému došlo mezi dvěma partnery v Plzni. Po fyzickém útoku, kdy byla napadená žena převezena do nemocnice, došlo k jejímu úmrtí. Pachatel byl zadržen a případem se zabývají krajští kriminalisté," potvrdila mluvčí policie Pavla Burešová.
Ve čtvrtek 7. prosince po osmé hodině večerní zahájili krajští kriminalisté trestní stíhání 35letého muže jako obviněného ze zvlášť závažného zločinu vraždy a budou navrhovat jeho vazební stíhání.
AKTUALIZACE:
"Během vazebního jednání bylo rozhodnuto, že obviněný muž nastoupí přímo do výkonu trestu odnětí svobody za dříve spáchanou trestnou činnost, o jehož odklad si v předešlé době požádal," uvedla aktuálně policie.
Fofo: PČR