Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Z vozidla odcizil platební kartu a použil ji. Policie v souvislosti s případem hledá muže na fotografiích

21.05.2024 13:00

Plzeňská policie žádá o pomoc veřejnost. Poznáváte muže na fotografiích? Kontaktujte policii.

pátrání zloděj Plzeň_0524_PČR (1)
pátrání zloděj Plzeň_0524_PČR (1)pátrání zloděj Plzeň_0524_PČR (2)pátrání zloděj Plzeň_0524_PČR (3)

Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

"Podle dosud zjištěných skutečností odcizil dosud neznámý pachatel z neuzamčeného vozidla značky Mercedes, které bylo zaparkované v ulici Na Skalce, kožené pouzdro s osobními doklady a s platebními kartami. Dále odcizil sluneční a dioptrické brýle. Platební karty následně použil k několika bezhotovostním platbám a z bankomatu se pokusil vybrat přes 70 tisíc," uvedla mluvčí policie Michaela Raindlová.

Policisté se případem nadále zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení. 

"Žádáme o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158," dodala mluvčí.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte